Звіт зі стратегічної екологічної оцінки та Генерального плану села Турички Перечинського району

Генеральний план с.Турички
22.09.2020
Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645  “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, від 23.03.2020 року, від 22.05.2020 року від 30.07.2020 року) УТОЧНЕНИЙ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Генеральний план села Турички

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Туричківська сільська рада

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та Генерального плану села Турички Перечинського району Закарпатської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 18 вересня 2020 року на веб-сайті Перечинської районної ради сільської ради (https://perechyn-rada.gov.ua/) та триватиме до 19 жовтня 2020 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

20 жовтня 2020 року о 14:00 годині у с. Турички, вул. Центральна, буд. 30, Перечинський р-н, Закарпатська обл.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89215, Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Турички, вул. Центральна, буд. 30. тел. (03145) 2-39-14;

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, Генеральний план села Турички Перечинського району Закарпатської подаються до: виконавчого комітету Туричківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області.

Відповідальна особа: секретар  виконкому сільської ради Поляк Н.Ю.

Телефон: (03145) 2-39-14, email.:turrada@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 19 жовтня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

89215,Закарпатська обл., Перечинський р-н., с.Турички, вул.Центральна, буд.30

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.