Поіменне голосування від 18.04.2018р.
18.04.2018
Фахова майстерня з питань децентралізації

Засідання 24 сесії районної ради

У зв»язку з реформуванням галузі охорони здоров»я в районі, враховуючи нагальну потребу в реєстрації комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області», враховуючи листи комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Перечинської міської ради,   голова районної ради Ласкін М.І. скликав сесію районної ради . В засіданні взяло участь 20 народних обранців. Сесії передувало засідання постійних депутатських комісій районної ради, де обговорювався порядок денний позачергової сесії.

На порядок денний були внесені питання: 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.

2 . Про  вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи -Перечинська дитяча музична школа.

З метою забезпечення потреб бюджетних установ об»єднаної територіальної громади Перечинської міської ради , зокрема, Перечинської дитячої музичної школи та недостатнім фінансуванням з районного бюджету було прийнято рішення про вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи -Перечинська дитяча музична школа  з 01.07.2018 року. та   передано права засновника бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді з 01.07.2018 року .

Жваво обговорювались питання щодо передачі майна комунальної власності:

1. Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді комунального майна.

Тут вилучаються з оперативного управління комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради приміщення,   загальною площею 295,2 м.кв для функціонування комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.

Зацікавленість у депутатів також викликало питання:

1. Про передачу об»єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.

Було прийнято рішення вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів      та    передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів   Перечинської  центральної районної лікарні,   із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.

З майнових питань доповідав   Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

В ході обговорення питань на сесії   було прийнято пропозицію депутата Ольги Гулей-Шикула, що стосувалась  приміщення  гінекологічного відділення. Це приміщення передано в оренду комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради, де раніше розміщувався «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» (денний стаціонар АЗПМС м.Перечин). З даного питання було прийнято відповідне рішення.

Після ремонту будівлі психонаркологічного та венерологічного кабінетів там буде розміщено новостворений «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради, а будівлі, які надано їм рішенням сесії знову будуть повернуті  районній раді. (Підстава: лист Перечинської міської ради від 18.04.2018року ).

Всі депутати до вирішення питань порядку денного поставились з розумінням і були одностайніми в прийнятті рішень.