12-13 березня 2018 року в районній раді депутати працювали у постійних комісіях
14.03.2018
Поіменне голосування від 16.03. 2018 р.
16.03.2018

Засідання 23 сесії районної ради

16 березня під головуванням голови районної ради Михайла Ласкіна, в залі засідань, відбулася 23 сесія сьомого скликання Перечинської районної ради, на якій було розглянуто 41 питання. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів із 34 обраних, голова райдержадміністрації Віктор Олефір, заступники голови райдержадміністрації , керівники відділів , окремих структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних структур,  сільські голови. За традицією, на початку засідання, голова районної ради від себе особисто та депутатського корпусу привітав окремих депутатів з днем народження, яке вони відзначили у міжсесійний період.

Увазі депутатів був представлений звіт голови районної державної адміністрації про здійснення   повноважень, делегованих їй районною радою; звіт  про   виконання районного бюджету за 2017 рік. Інформації про  виконання Програми  економічного і соціального розвитку Перечинського  району на 2017 рік   ;  про роботу Перечинського районного  територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2017 рік; про результати діяльності   місцевої прокуратури  про результати діяльності на території Перечинського району за 2017 рік; про стан боротьби  із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності  на  території  Перечинського району за 12 місяців 2017 року .

За пропозицією окремих депутатів- цілий ряд питань: інформації про виконання раніше прийнятих програм , про затвердження галузевих програм, про внесення змін до програм  були прийняті пакетом, так як   детально обговорені на засіданнях постійних комісій, що передували сесії.

З метою наповнення  місцевого бюджету було внесено питання з голосу «Про затвердження середньо заготівельної ціни на березовий сік у 2018 році»- затверджено ціну за 1 літр – 2.50 грн.

Низку майнових питань, які стосуються передачі будівель та майна в Перечинську ОТГ озвучив Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськість районної ради.  Ключовим питанням засідання  чергової сесії стало питання « Про внесення змін до рішення районної ради  від 21.12.2017 року № 375 «Про районний бюджет  на 2018 рік», з якого інформувала Керецман Л.В., начальник фінансового управління  районної державної адміністрації.

З наступних питань доповідали начальник економічного розвитку і торгівлі РДА Петро Доброцький, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Йосип Цвік та інші.   Голова районної ради Михайло Ласкін  , подякував усім за участь у роботі сесії. Двадцять третя сесія районної ради пройшла конструктивно і толерантно.