20.02.2018
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
20.02.2018

Засідала президія районної ради

З метою підготовки засідання 23 сесії районної ради, 20 лютого ц.р.  під головуванням Михайла Ласкіна, голови районної ради відбулось засідання президії .

На порядок денний вносилось питання  «Про затвердження питань порядку денного 23 сесії районної ради». Серед основних питань порядку денного – звіт голови районної державної адміністрації, звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, про результати  діяльності місцевої прокуратури на території району,  про виконання  галузевих Програм та зміни до раніше прийнятих Програм, затвердження нових галузевих Програм, комунальні питання, депутатські звернення та інші. Члени президії узгодили дату проведення засідань постійних комісій районної ради та дату засідання чергової 23 сесії районної ради . Відповідно до рішення президії чергова сесія відбудеться 15 березня.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь : заступник голови районної ради  Михайло Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Йосип Цвік, депутати районної ради – Іван Лоскій, Василь Поприк, Юрій Шеян, Віталій Кравець, Мирослав Чомоляк.