До відома!
25.03.2019
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
28.03.2019
Показати всі

Засідала депутатська комісія

 

26 березня ц.р. під головуванням Крупчинського Б.Ю. відбулось засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

Увазі присутніх було представлено розгляд листів, які надійшли в міжсесійний період на розгляд  бюджетної комісії:   про затвердження висновків та бюджетний запит.   Керецман Л. В., начальник фінансового управління  районної  державної адміністрації, інформувала по затвердженню висновків. Доповідач наголосила, що необхідно внести зміни у дохідну частину районного бюджету за рахунок  субвенції з державного бюджету в сумі 927700 грн. на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та 400000 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної  власності у населених пунктах  . На таку ж суму пропонуються зміни по видатках за головними розпорядниками коштів: відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – на загальний фонд 24200 грн. та на спеціальний фонд-903500 грн.; фінансовому управлінню райдержадміністрації-400000 грн. на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної  власності у населених пунктах: Тур»я Пасіцькій сільській раді та Порошківській сільській раді по 100000 грн. та нерозподілені трансферти з державного бюджету 200000 грн.

Доповідач також повідомила, що у відділі освіти, молоді та спорту пропонується зміна по комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області -перерозподілити кошти в сумі 390900 грн. із загального фонду на спеціальний  фонд районного бюджету.

Члени комісії також розглянули бюджетний запит відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва щодо виділення коштів на галузеві Програми.

За результатами розгляду висновки щодо змін до бюджету та бюджетний запит буде направлено у фінансове управління  районної державної адміністрації для відповідного реагування.

До розгляду питань долучались депутати Ганна Белей, Олеся Баєва, Віталій Кравець, Надія Токар.

 У засіданні комісії взяли участь: Петрішко М.М., заступник голови районної ради ; Цвік Й.І.,   керуючий справами виконавчого апарату районної

ради., Цапик В. Й., начальник відділу освіти і спорту районної  державної адміністрації.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту