Відзначили річницю Дня Гідності та Свободи
22.11.2018
Запалили «свічки пам’яті»
23.11.2018
Показати всі

Засідала депутатська комісія районної ради

 

         23 листопада ц.р. відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. В засіданні комісії взяли участь Петрішко Михайло Михайлович – заступник голови районної ради; Ладомиряк Мар»яна Павлівна- в.о. голови  районної державної адміністрації; Керецман  Любов Василівна – начальник фінансового  управління районної державної адміністрації.

         На порядок денний було внесено розгляд 11 листів та бюджетних запитів з питань бюджету, які поступили від  різних установ. Одним з головних питань було затвердження висновків щодо збільшення обсягу доходів та видатків районного бюджету. Інформувала з цього питання Керецман  Любов Василівнаначальник фінансового  управління районної державної адміністрації. Доповідачем було доведено до членів комісії, що за рахунок державного бюджету поступили кошти на здійснення соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1381621грн., які пропонується спрямувати Порошківській сільській раді на капітальний ремонт дороги по вул.  Л.Українки с.Порошково.  Також поступила медична субвенція  в сумі 1967900грн., яку пропонується розподілити багатопрофільній стаціонарній медичній допомозі населенню -1784500грн. та на Програму з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 183400грн.   Було запропоновано провести перерозподіл видатків по основних розпорядниках коштів-  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації   та управлінню  соціального захисту райдержадміністрації в сумі  в сумі 95 тис.грн. та відповідно 342тис.грн.

Члени комісії одностайно затвердили запропоновані висновки щодо змін до районного бюджету.

 Народні обранці також затвердили   звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету  за 10 місяців 2018 року.

         За результатами розгляду всіх листів та бюджетних запитів, які вносились на порядок денний, були прийняті відповідні рішення, які будуть направлені у фінансове управління  районної державної адміністрації для відповідного реагування.

    В обговорення питань взяли участь голова комісії Крупчинський Б.Ю.,заступник голови комісії   Белей Г.С., секретар комісії  Поприк В.І. , члени комісії : Баєва О.М., Лабич М.І., Кравець В.В.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту