СПІВЧУТТЯ
16.07.2018
Проведено засідання комісії
27.07.2018
Показати всі

Засідала бюджетна комісія

 

          13 липня  2018  року в районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики .

В засіданні взяли участь  заступник голови районної ради М.Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Й.Цвік., начальник фінансового управління районної державної адміністрації Л.Керецман.

На порядок денний  вносились 2 питання : про затвердження висновку по змінах до районного бюджету та розгляд звернення громадської організації «Щасливі діти» від 02.07.2018 року .

По питанню змін до бюджету інформувала Керецман Л.В., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що пропонуються зміни районного бюджету до обсягу доходів загального фонду на загальну суму 1548900 грн. Було затверджено висновок на цю суму  в т.ч.: субвенція з державного бюджету-750 тис.грн., інші дотації з місцевого бюджету- Перечинської міської ради -748900грн., інші субвенції з місцевого бюджету-50000грн. Також затверджено  зміни  до видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів на цю суму:

-відділу охорони здоров»я райдержадміністрації – 50000 грн. на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет;

-відділу культури райдержадміністрації- 748900 грн. в т.ч. бібліотекам, будинку культури , клубам , школам естетичного виховання –на заробітну плату працівникам 613900грн.

-фінансовому управлінню райдержадміністрації- 750000 грн. для Тур»я Реметівської сільської ради на реконструкцію будівлі колишньої МНВК для відкриття додаткових груп дошкільного навчального закладу в Перечинському районі с.Т.Ремети.

Голова комісії Крупчинський Б.Ю. також ознайомив присутніх із зверненням громадської організації «Щасливі діти» від 02.07.2018 року щодо подачі  звернення до Верховної ради України стосовно необхідності прийняття закону про заборону використання та продажу поліетиленових пакетів.

До обговорення питань порядку денного активно долучались Крупчинський Б.Ю., Белей Г.С., Поприк В.І., Олефір В.І., Баєва О.М.

Comments are closed.

Перейти до вмісту