Проект – Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
31.05.2019
 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими,  відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

З повагою,

голова ради                                                   Михайло Ласкін