Рішення №313
ПРОТОКОЛ 22 червня 2017 року
06.07.2017

Виїзний прийом заступника голови районної ради Михайла Петрішко

Сьогодні заступник  голови  Перечинської районної ради  Михайло Петрішко провів виїзний прийом громадян на території Т-Бистрянської та Т-Полянської  сільських  рад.

Головні питання з якими звернулись сільський голова Шкріба Василь Миколайович,  депутат районної ради Діянич Сергій, директор Т-Бистрянської ЗОШ Бубряк Галина Іванівна, працівники амбулаторії та жителі села до  заступника голови районної ради – сприяння виділення коштів на будівництво приміщення для зберігання паливних дров, заміна дверей, вікон,  матеріальна допомога  хворим та пенсіонерам.

Завідуюча ДНЗ  с.  Т-Бистра  Михайлюк Надія Василівна просить допомогти з ремонтом доріжки при вході в будівлю садика, також не працює принтер. Директор  Т-Бистрянської  ЗОШ    1-2ст.  Бубряк Галина Іванівна  звернулась до Михайла Михайловича з проханням  у вирішенні питання  заміни вікон на спортзалі ЗОШ. Перебуваючи на території села Т-Бистра, заступник голови ради відвідав оселю   інваліда з дитинства  Івана Івановича Гаджегу,  де і  вирішив питання адресної матеріальної йому допомоги.

Порушені питання мешканцями та керівником Т-Бистрянської  громади взяті  заступником голови  районної ради на особистий контроль, а деякі з них були вирішені на місці.

Туря-Полянський сільський голова  Юсиба Іван Михайлович з своїми жителями теж чекали на  зустріч з заступником голови Перечинської районної ради Михайлом Петрішком. Селян цікавило питання реалізація медичної програми Доступні  безкоштовні ліки. Адже в їхньому селі Т- Поляна є  збудована нова аптека. Сама  адмінбудівля сільської ради с. Т-Поляни  в гарному естетичному стані, але вікна потребують  заміни. Всі питання, які порушувались на виїзному прийомі громадян, взяті під особистий контроль заступником голови районної ради Михайлом Петрішко та будуть надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.