Засідала президія районної ради
ПРОТОКОЛ № 7 засідання президії районної ради
26.02.2018

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

У вівторок , 20 лютого   в м. Перечин на  площі  Народній   відбулось  вшанування річниці  Революції Гідності та  пам’яті Героїв Небесної Сотні .

В заході взяли участь  голова районної ради Михайло  Ласкін, голова районної державної адміністрації Віктор Оліфер, міський голова  Іван Погоріляк, керівники  установ  і громадських організацій району та мешканці міста, з метою   увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Присутні вшановували  пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання .  Було проведено молебень  за загиблими на Майдані , поклали запалені  свічки  до Хреста .