відомість
22.06.2017
Підготовка до чергової сесії районної ради
25.06.2017

Вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Шановні медичні працівники Перечинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров’я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання.

Висловлюємо всім працівникам медичної галузі Перечинщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Щиро бажаємо  всім, хто турбується про здоров’я і життя громадян, міцного здоров’я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою

голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір