Графік виїзного прийому громадян керівництвом районної ради у жовтні місяці 2019 року
26.09.2019
ПУТІВНИК ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ
30.09.2019

Вітання працівників дошкільних закладів

Шановні   працівники дошкільної освіти!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом -Днем  дошкілля!

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддану працю,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Від мудрості   керівника  дошкільного  закладу   ,  педагогічної  майстерності , турботливості,  уваги  , розуміння   вихователів та  їх  помічників  , допомоги  батьків  залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного  вихованця ,  майбутніх  патріотів  нашої  держави  .

Шановні працівники дошкільних закладів, нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного  Вам  здоров»я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.

Голова  районної ради                                            М.І.Ласкін