З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
22.08.2019
Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних лісокористувачів та стан деревообробної галузі на території району
29.08.2019
Показати всі

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

 

 

Сьогодні, біля адмінбудинку районної ради  відбулись  урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора  та 28-ій  річниці незалежності України. З нагоди свята урочисто підняли Державний прапор України учасники АТО та учні району.

 З вітальним словом до присутніх звернувся в.п.голови районної ради Михайло Петрішко, який щиро побажав доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.    Щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, Перечинщини, добробуту її народу. Відтак, настоятелі церков міста відслужили молебень за Україну.  В ході проведення свята керівники району та заступник військового комісара вручили відзнаки Президента України учасникам АТО району. Спільною Подякою  районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено ученицю з Новоселицької школи Ястреб Антоніну, яка стала наймолодшою переможницею Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.Яцика в м.Києві.

Патріотичні музичні композиції велично лунали під час дійства, а учасників заходу привітали зразковий ансамбль танцю «Тур’янська долина» відділу культури  Перечинської РДА (кер. Едуард Воронич), фольклорний колектив районного будинку культури “Цімборки”, студентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв Ніколетта Черняк та Діана Мартон та Аріна Кречко.

Завтра, 24 серпня о 9.30 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. У храмах населених пунктів району пролунають сто ударів дзвона, які  символізуватимуть сто ударів серця кожного з полеглих Героїв Небесної Сотні.

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту