З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
22.08.2019
З Днем знань!
30.08.2019

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Сьогодні, біля адмінбудинку районної ради  відбулись  урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора  та 28-ій  річниці незалежності України. З нагоди свята урочисто підняли Державний прапор України учасники АТО та учні району.

З вітальним словом до присутніх звернувся в.п.голови районної ради Михайло Петрішко, який щиро побажав доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.    Щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, Перечинщини, добробуту її народу. Відтак, настоятелі церков міста відслужили молебень за Україну.  В ході проведення свята керівники району та заступник військового комісара вручили відзнаки Президента України учасникам АТО району. Спільною Подякою  районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено ученицю з Новоселицької школи Ястреб Антоніну, яка стала наймолодшою переможницею Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.Яцика в м.Києві.

Патріотичні музичні композиції велично лунали під час дійства, а учасників заходу привітали зразковий ансамбль танцю «Тур’янська долина» відділу культури  Перечинської РДА (кер. Едуард Воронич), фольклорний колектив районного будинку культури “Цімборки”, студентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв Ніколетта Черняк та Діана Мартон та Аріна Кречко.

Завтра, 24 серпня о 9.30 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. У храмах населених пунктів району пролунають сто ударів дзвона, які  символізуватимуть сто ударів серця кожного з полеглих Героїв Небесної Сотні.