Перечинщина прийняла участь у підписанні декларації з Польщею
10.09.2018
Про внесення змін до рішення № 97 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Туричківської сільської ради.

Відкриття спортмайданчика в селі Новоселиця

9 вересня 2018 року у селі Новоселиця відбулося    відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям,яке вже давно чекали учні та молодь села.

У відкритті спортмайданчику взяли участь  народний депутат України Михайло Ланьо, заступник голови Закарпатської обласної ради – Петро Грицик, депутат Закарпатської обласної ради Роман Шніцер, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, в.о. голови Перечинської районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк , начальник відділу освіти, молоді та спорту Владислав Цапик.  Перед  гостями та односельцями виступили учні школи, які порадували присутніх своїми талантами.

По закінченні урочистостей пройшли змагання з міні-футболу за участю команд з сіл Новоселиця, Дубриничі, Вільшинки, м.Перечин (Посьолок), Пастілки, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Відкриття спортмайданчика надасть змогу школярам та молоді села     займатися спортом  та   зміцнювати своє здоров’я.