Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
03.05.2018
Дорогі ветерани, шановні земляки!

Приурочили до Дня прикордонника

Пам’ятник на знак шани мужності та жертовності воїнів-прикордонників, що ціною власного життя відстоювали інтереси Української держави, відкрили  у неділю на відділі “Новоселиця” Чопського прикордонного загону. Презентацію Янгола, який з хрестом у руках молиться за мир та процвітання нашої Батьківщини, приурочили до Дня прикордонника, а відкрили його до свята Георгія Побідоносця як покровителя захисників Вітчизни.

Привітати військових з святом прибув  і  голова районної ради Михайло Ласкін, який   зазначив, що відкриття подібних пам’ятників потрібні перш за все молоді, яка виховуватиметься на сучасних героях. Щоб вони знали, що у нас є держава. І є люди, які віддають за цю державу найдорожче – своє життя».

По завершенні урочистостей прикордонників вітали численні гості, а учні Новоселицької середньої школи підготували справжню концертну програму. Пісні та виступи дітлахів додали святкового настрою та позитиву у прикордонні будні охоронців державних рубежів.