Про затвердження середньозаготівельних цін на другорядні лісові матеріали у 2018 році
04.05.2018
Дорогі ветерани, шановні земляки!

Приурочили до Дня прикордонника

Пам’ятник на знак шани мужності та жертовності воїнів-прикордонників, що ціною власного життя відстоювали інтереси Української держави, відкрили  у неділю на відділі “Новоселиця” Чопського прикордонного загону. Презентацію Янгола, який з хрестом у руках молиться за мир та процвітання нашої Батьківщини, приурочили до Дня прикордонника, а відкрили його до свята Георгія Побідоносця як покровителя захисників Вітчизни.

Привітати військових з святом прибув  і  голова районної ради Михайло Ласкін, який   зазначив, що відкриття подібних пам’ятників потрібні перш за все молоді, яка виховуватиметься на сучасних героях. Щоб вони знали, що у нас є держава. І є люди, які віддають за цю державу найдорожче – своє життя».

По завершенні урочистостей прикордонників вітали численні гості, а учні Новоселицької середньої школи підготували справжню концертну програму. Пісні та виступи дітлахів додали святкового настрою та позитиву у прикордонні будні охоронців державних рубежів.