Довідка про громадське обговорення “Детальноо плану на земельні ділянки”
У районній раді засідала комісія
12.09.2019

Відбулось засідання постійної депутатської комісії

09 вересня 2019 року  в  районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

На порядок денний було внесено питання про затвердження висновків щодо змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів- управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації на суму 3млн 210 тис.грн., з якого інформувала Любов Керецман, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Увазі присутніх доповідач також представила звіт  про виконання районного бюджету за півріччя та звіт про витрачання коштів резервного  фонду районного бюджету за січень- серпень 2019 року.

На засіданні комісії розглянуто бюджетні запити, депутатське звернення, за рішенням комісії, які будуть направлені у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування. Присутні на засіданні члени  комісії також розглянули   заяви учасників АТО щодо виділення їм одноразової грошової допомоги та вирішили їх позитивно.

В обговоренні питань порядку денного долучались:   Крупчинський Б.Ю. Белей Г.С., Баєва О.М.,Поприк В.І., Кравець В.В.,Токар Н.І., Олефір В.І.

В роботі комісії взяли участь: в.п.голови районної ради Петрішко М.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Цвік Й.І. , радник голови ради з питань юридичного забезпечення Гулей-Шикула О.Ф.

Відділ організаційної роботи та взаємодії

з органами місцевого самоврядування районної ради