Протокол поіменного голосування від 08.08.2019
08.08.2019
Шановні працівники будівельної галузі!
09.08.2019

Відбулась позачергова сесія районної ради

8 серпня в залі засідань районної ради відбулася тридцять п»ята  позачергова сесія Перечинської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови райради Михайло Петрішко. На сесії були присутні:  обраний народний депутат України  Михайло Лаба, заступник голови РДА Марина Чомоляк, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови району. Михайло Лаба звернувся до присутніх у залі й подякував за підтримку на позачергових виборах народних депутатів та висловив своє бачення щодо готовності подальшої спільної  співпраці, допомоги у вирішенні проблем району та сприяння і підтримки з його боку, як представника від народу у Верховній раді України. Перед початком роботи сесії головуючий привітав з днем народження депутатів, які відзначали його у міжсесійний період, а також поінформував депутатів про результати депутатського запиту Івана Кметича щодо ремонту дороги в с.Т.Бистра. Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду запланованих питань. Повномасштабна реформа вторинної ланки надання медичної допомоги (вторинки) розпочнеться в 2020-му році, хоча підготовка до неї уже стартувала сьогодні. Так, в  ході роботи, депутати прийняли  рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної   районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області» , з якого доповідала начальник відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Інна Гавриляк. Щоб підписати договір з НСЗУ та приєднатись до реформи, медичні заклади повинні виконати одну вимогу — змінити свій юридичний статус і перетворитись з комунального закладу на комунальне некомерційне підприємство, яке після реорганізації   отримає можливість фінансування від держави, що здійснюватиметься за надання послуг конкретно обслужених пролікованих пацієнтів.

В.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Гапак  інформувала по питанню «Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №526   “Про районний бюджет на 2019 рік”. За рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету кошти у сумі 643 тис.грн. спрямовано на видатки соціально-економічного розвитку за головними розпорядниками коштів районного бюджету: на проведення поточних та капітальних робіт закладів району, фінансування окремих медичних, освітніх та соціальних Програм, утримання доріг, тощо. Додатково, за рахунок міжбюджетних трансфертів, районний бюджет отримав субвенцію з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету    в сумі 1500,0 тис.грн. для придбання службового автотранспорту для медичних працівників АЗПСМ с. Турички, Порошково, Т.Поляна. (головний розпорядник коштів – відділ охорони здоров‘я Перечинської райдержадміністрації). Окрім того, на сесії підтримано рішення про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки.  В результаті обговорення, з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Голосували одноголосно. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.