П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
16.04.2020
Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської на 2020 рік  в новій редакції
16.04.2020

В районній раді засідала комісія

15 квітня 2020 року   в районній раді члени  постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики провели засідання. В роботі комісії взяв участь в.п. голови районної ради Михайло Петрішко.

На порядок денний було внесено  одне з основних питань,  розгляд листа фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 14 .04.2020 року №162 /02-16   про затвердження висновків   про збільшення  обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету  на 2020 рік  в сумі 695200 гривень  та збільшення  обсягу  головному  розпоряднику коштів районного бюджету   на 2020 рік – районної державної адміністрації в сумі 473900 грн.  забезпечення лікування  хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у період з 01 квітня по 30 вересня 2020 року та  в сумі 221300 гривень  підтримка  закладу охорони здоров»я ( оплата праці з нарахуваннями), про що  інформувала  начальник  фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Гапак. Члени бюджетної комісії одноголосно затвердили висновки,  затвердили звіт про витрачання коштів резервного  фонду  районного бюджету за січень- березень 2020 року  , а також розглянули лист Ужгородського відділу поліції  Перечинського  відділення поліції  Національної  поліції України в Закарпатській  області про виділення коштів та вирішили копію бюджетного запиту направити в фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.