Дорогі жінки Перечинщини!  Наші  матері, дружини, сестри,  доньки, кохані!Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня !
07.03.2019
Протокол поіменного голосування від 14.03.2019

В районній раді засідали постійні комісії

11-12  березня в районній раді  відбулись   засідання  постійних  комісій районної ради. Депутати районної ради  вивчили ряд  питань, що вносяться на розгляд чергової сесії районної ради,  яка відбудеться 14 березня 2019 року.

В роботі комісії взяли  участь голова районної ради Михайло Ласкін, заступник голови районної ради Михайло Петрішко .

На порядок денний засідань  вносилось 27 питань та ряд листів та  бюджетних запитів.

Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення  повноважень, делегованих їй  районною радою інформувала  Ладомиряк Мар»яна Павлівна , голова районної державної адміністрації.

Керецман Любов  Василівна, начальник  фінансового управління райдержадміністрації ретельно проаналізувала    звіт  про    виконання районного бюджету за 2018 рік та  внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік”, що пропонуються  до розгляду на засідання чергової сесії.

Про  виконання Програми  економічного і соціального розвитку Перечинського району на 2018 рік та затвердження  середньозаготівельної ціни на березовий сік  у 2019 році  було заслухано інформації  начальника  управління  економічного   розвитку  і торгівлі  райдержадміністрації.

Депутати мали змогу  заслухати звіти  директора  комунального некомерційного підприємства «Перечинський  районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги»,  про хід виконання Програми боротьби  з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року, про хід виконання Програми  забезпечення  військовослужбовців – учасників  антитерористичної  операції в районі  медичними препаратами на 2015-2019 роки, про виконання програми  розвитку  культури і мистецтва в районі на 2018 рік та ряд  питань  щодо   комунального майна.

На затвердження  чергової сесії також пропонується  внести  районну програму  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік та  районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2023 роки.

Схвалено  ряд проектів рішень  щодо внесення  змін до раніше   прийнятих програм та рішень районної ради .

Активну участь в роботі комісій взяли депутати:Томаш В.М.,Лоскій І.І,  Гулей –Шикула О.Ф., Лабич М.І., Поприк В.І., Баєва О.М.