В РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНО 75-РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ ЗАКАРПАТТЯ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Шановні автомобілісти і дорожники!
25.10.2019
Протокол поіменного голосування від 31.10.2019 року
31.10.2019

Минають десятиліття…,народжуються і виростають нові покоління все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду. Але в пам`яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

Сьогодні, 25 жовтня, в м. Перечин  на території військового кладовища відбувся мітинг-реквієм   з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Квіти до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям покладали керівники району та міста, ветерани, громадськість, учні та вчителі. Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів,  які поклали своє життя заради визволення Закарпаття.