ПРОТОКОЛ № 25 засідання сесії
Урочисте зібрання з нагоди Дня охорони праці
25.04.2018

В районі вшанували річницю аварії на Чорнобильській АЕС

Напередодні, 25 квітня 2018 року   у залі  засідань районної ради відбулося урочисте зібрання  з нагоди 32- річниці аварії на Чорнобильській АЕС .

В урочистостях  взяли участь: голова районної  Михайло Ласкін, перший заступник в.о. голови районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Євгенія Гафіянич, працівники структурних підрозділів, громадських організацій, ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції .

Із словами  вдячності перед присутніми виступив голова  районної ради Михайло Ласкін :  «Ми  низько вклоняємось усім вам – учасникам ліквідаційних робіт  за те , що зупинили страшну катастрофу ціною власного здоров’я. Священна пам’ять тим, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіаційної загрози. Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній станції – ми у вічному боргу перед вами, шана вам і вдячність усіх теперішніх і майбутніх поколінь, пам’ять про Ваш подвиг буде жити вічно. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та добробуту. Божого благословіння на кожен Ваш день. Дякую Вам!».  Приєдналися  до виступів заступник  начальника  Перечинського відділу поліції  Ужгородського  відділення   поліції Головного управління національної поліції  Олександр Гондорчин та заступник голови районної громадської організації організації «Союз Чорнобиль України» Іван Бадзьо.

За проявлений героїзм, мужність, самовідданість,  високий професіоналізм,  активну життєву позицію, спільними грамотами керівництво району нагородило учасників ліквідації ЧАЕС.

Присутні  в залі, хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та усіх тих, хто відійшов у вічність.
Завершилось  зібрання поминальною панахидою у Свято-Миколаївському православному храмі  та запаленням  свічок пам’яті   біля Хреста .