Протокол засідання постійної комісії від 12.12.2017р.
Результати поіменного голосування від 14.12.2017р.

В районі вшанували ліквідаторів Чорнобильської АЕС

14 грудня вся Україна вшановує пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській електростанції.  З цієї нагоди, сьогодні 13 грудня, в залі засідань районної ради  відбулись заходи,  на які зібрались ліквідатори міста та  району. Тут вшанували людей, що поклали життя та здоров’я у боротьбі з невидимим ворогом, які постали у боротьбі з неконтрольованим атомом.

З привітальним словом перед мужніми земляками виступили голова районної ради Михайло Ласкін,  голова райдержадміністрації Віктор Олефір, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Євгенія Гафіянич, які висловили щиру вдячність за вагомий внесок у ліквідацію наслідків аварії на атомній електростанції, високе почуття громадянського обов’язку, мужність та велику самопожертву заради майбутнього людства. Світлу пам’ять тих, хто поклав свої життя у нерівній боротьбі з «мирним атомом» учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання.

В ході свята  ліквідаторам  було вручено Грамоти та грошові нагороди.