Шановні архітектори!
27.06.2018
Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’є-Бистрянської сільської ради
02.07.2018

В районі відзначили річницю Конституції України

У цей день ми вшановуємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.

Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування. Але ми спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави.

З нагоди національного свята – 22-ої річниці Дня Конституції України в залі засідань  районної ради  пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, структурних підрозділів  райдержадміністрації , організацій , колективів та громадськості.

З найбільшим державним святом всіх присутніх привітали голова районної ради Михайло Ласкін, голова районної  державної адміністрації Віктор Олефір,  які  відмітили, що головний документ країни окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави та демократичні засади її розвитку.

Творчий  художній колектив  районного будинку культури, солісти Микола Годований,  Владислав  Худецький та Анастасія  Манзулич      подарували присутнім чудові пісні і гарний настрій.