Протокол засідання президії №6
ВІДБУВСЯ ПОВТОРНИЙ КОНКУРС
27.09.2017

V ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ “ПЕРЕЧИНЩИНА СКЛИКАЄ ТАЛАНТИ”

У неділю, 24 вересня ц.р. у с.Т.Поляна Перечинського району відбувся V обласний фестиваль мистецтв «Перечинщина скликає таланти». У святкуванні взяли участь : заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Петро Грицик, начальник департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман, голова районної ради Михайло Ласкін, районної державної адміністрації Віктор Олефір та Т.Полянський сільський голова Іван Юсиба.

Перед початком святкування відбулась передача символу свята  від Дубриницької сільської ради  – Т.Полянській сільській раді.

Перед присутніми виступили танцювальні та музичні колективи не тільки  району але й інших регіонів області також із Словаччини. Народні умільці   демонстрували гостям своє вміння творити вироби з бісеру, різьбі по дереву, лозоплетіння, майстер-клас із гончарства.

Відбулись також спортивні змагання серед дітей та молоді з волейболу, настільного тенісу, шахматів і шашок, які визначили переможців.

Родзинкою свята був огляд виставок  територіальних громад Перечинщини, конкурс на кращий «Весільний коровай.

За розвиток культури, справу збереження, примноження та популяризацію народних традицій краю, з нагоди проведення фестивалю «Перечинщина скликає таланти» кращі працівники культури району були відзначені Грамотами обласної ради, які вручив Петро Грицик  та спільними Грамотами районної ради та райдержадміністрації, які вручили Михайло Ласкін та Віктор Олефір.

Народні гуляння та молодіжна дискотека продовжувались навколо запаленої ватри під виступ професійного співака Вілена Арустамова та виступи естрадних колективів.