З Днем Соборності України!
19.01.2018
Про Програму соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 роки
23.01.2018

Урочистості до Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, в день  Соборності України та  річниці  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки , в залі засідань районної  ради  відбувся урочистий захід за участю  керівництва  району, представників органів  місцевого самоврядування, органів державної влади, керівників управлінь, служб , установ району, учасників АТО  та громадськості.

«Сьогодні весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.  99 років тому українські землі об’єднались в єдину Українську Народну Республіку. І в тому документі, який ми сьогодні називаємо Актом Злуки є такі слова «здійснились віковічні мрії, якими жили і за які помирали найкращі сини України. Однині є єдина, незалежна Українська Народна Республіка». І сьогодні, напевно, ці слова, як ніколи, є актуальними для кожного з нас. Ми мріємо про мир. Кожен з нас відчув те горе, коли гинуть, захищаючи свою землю, найкращі сини нашої країни. І ми хочемо жити в вільній, незалежній, суверенній квітучій європейській Україні. Але для цього ми маємо бути сильні, маємо бути єдині, маємо вірити в свою державу», – цими словами ведучих почалися урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Гімн України,  хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто віддав свої життя, виборюючи свободу і незалежність, будував Соборну Україну, перегляд відеоролика “Соборна Україна”, покладання вінків  до Хреста січових стрільців, виступи юних скрипалів та  вокалістів музичної школи – все було пронизано почуттям патріотизму, гордості за Україну та її народ.