Шановні жителі та гості Перечинщини !
23.08.2017
28.08.2017

Урочисті заходи до Дня Незалежності України

Символ української держави та його історії, втілення національної єдності та традицій державотворення – Прапор української держави, найшановніша святиня України. Жовто-синій стяг, що уособлює нашу державу, нині є символом єдиної країни та єдиного народу.

23 серпня в  актовому залі  районної ради пройшли  урочистості з нагоди Дня державного прапора та річниці незалежності України. Громадськість району привітали заступник голови обласної ради, депутат Петро Грицик, голова районної ради Михайло Ласкін, голова районної державної адміністрації Віктор Олефір, голова міської ради Іван Погоріляк та  голова спілки «Лемківщина» Василь Мулеса.

Вітаючи всіх присутніх з державним святом керівники району наголосили, що Державний Прапор України уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.Ці свята стали символом єдності українського народу, його віковічної боротьби за незалежність і свободу української держави. І саме завдяки цьому ми вже 26 років маємо державу, яку шануємо, розбудовуємо та робимо все для її розвитку. І зараз, коли знову довелося боронитися, український народ проявив мужність, єдність, патріотизм та любов до українського війська. Побажали усім присутнім здоров’я, наснаги, витримки та мирного неба.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження. Кращим представникам району було вручено грамоти обласної  та районної рад, райдержадміністрації та  міської ради.

Гармонійно доповнила захід концертна програма. Своїми виступами  присутніх порадували вокальний ансамбль Перечинської ДМШ та народний оркестр народних інструментів викладачів Перечинської ДМШ і Перечинського РБК, вокальний ансамбль Перечинської ДМШ «Бельканто» – «Червона рута», вокальний дует у складі Анастасії Манзулич та Ілони Токар.