В районі вшанували річницю аварії на Чорнобильській АЕС
25.04.2018
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 2123285500:02:011:0001 розташованої за межами населеного пункту на території Тур’я Пасіцької сільської ради Перечинського району Закарпатської області
02.05.2018

Урочисте зібрання з нагоди Дня охорони праці

Сьогодні, 25 квітня, напередодні  відзначення Дня охорони праці,   за ініціативою  Ужгородського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Закарпатській області,  в районній раді   за участю голови районної ради Михайла Ласкіна, відбулись  урочисте зібрання   з нагоди Дня охорони праці.

До учасників заходу  звернувся страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції ФСС Сергій Дутов, який коротко зупинився на важливості та доцільності  проведення кваліфікованої  роботи  з охорони   праці,  ролі органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавців та громадських організацій у створенні безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах та в організаціях району .

З вітальним словом до  присутніх  звернувся  Михайло Ласкін, який відзначив, що  «Проблема формування культури охорони праці на виробництві є нагальною та потребує постійної уваги, як з боку державних органів, так і з боку роботодавців. Необхідно орієнтувати та доводити до керівників, закріплювати на рівні свідомості кожного працівника, що заходи з охорони праці та їх виконання не повинні бути за для «галочки», що належна культура охорони праці потрібна насамперед для них, адже ніякі компенсації не повернуть втрачені на виробництві здоров’я та життя. До того ж для роботодавця це економно вигідно, адже очевидно, що видатки на ліквідацію аварійної ситуації (включаючи виплати по випадкам виробничого травматизму) є значно більшими, ніж витрати на заходи запобігання виробничого травматизму…»

На завершення  заходу  кращих директорів та  інженерів з охорони праці  підприємств  району  було відзначено  грамотами  районної ради.