Привітання з Воскресінням Христовим
04.04.2018
Перечин відвідали представники місії ОБСЄ

Участь голови ради у Форумі бізнесу та влади

Сьогодні, 12 квітня, в Перечинській об’єднаній територіальній громаді пройшов перший форум бізнесу та влади “Стратегічний діалог”. В форумі взяв участь і голова районної  ради Михайло Ласкін.

Метою заходу було обговорення ефективної співпраці між бізнесом та владою громади.

До форуму Перечинська міська рада підготувала та випустила інвестиційний паспорт ОТГ, в якому описані діючі підприємства громади, вказані переваги для вкладення інвестицій, викладені пропозиції для інвесторів тощо.

Так, серед конкурентних переваг громади вказано, зокрема, вигідне географічне положення (близька відстань до обласного центру та кордонів зі Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Польщею), сприятливі кліматичні умови, значний природо-ресурсний потенціал, наявність вільних промислових об’єктів тощо. Окрему велику увагу в громаді приділяють розвитку туризму. До речі, Перечинська ОТГ першою серед всіх об’єднаних громад області розробила свій інвестиційний паспорт.

Головними учасниками форуму стали керівники підприємств, які вже діють на території Перечинської ОТГ. Вони розказали про свій досвід ведення бізнесу, а також озвучили переваги та перспективи роботи в громаді та труднощі, з якими вони стикаються. Найбільшою проблемою підприємці вважають відтік робочих рук за кордон та брак фахових спеціалістів. На форумі було представлено ряд об’єктів та земельних угідь які влада намагатиметься реанімувати здаючи в оренду або ж продаж під власну справу. Розвивати бізнес в об’єднаній громаді планують не тільки вітчизняними інвестиціями, але й іноземними. Саме тому на форум також були запрошені представники дипломатичних установ Угорщини та Словаччини.