Відбулось засідання постійної депутатської комісії
З Днем працівника лісу
12.09.2019

У районній раді засідала комісія

12 вересня  члени  постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики провели засідання.

В роботі комісії такою взяли участь: в.п.голови районної ради Петрішко М.М.,голова районної державної адміністрації Ладомиряк М.П., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Цвік Й.І. .

На порядок денний було внесено питання про затвердження  висновків щодо внесення змін  до обсягу доходів та видатків районного бюджету на 2019 рік:  на суму 200 тисяч грн. –утримання   та  поточний ремонт  автомобільних  доріг с. Маюрки та Т-Бистра ( Перечин-Свалява), виконання інвестиційних  проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного  розвитку  окремих територій –а саме : капітальний ремонт  фасаду (заміна вікон) школи старших  класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Дубриничі 132700 грн.,   капітальний ремонт  по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІ ст..с.Т-Бистра- 67300  грн. , виконання  інвестиційних  проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи  охорони  здоров»я у сільській місцевості -2 млн. грн., в тому числі придбання  службового  автомобіля для медичних  працівників  амбулаторій  загальної  практики сімейної медицини в с.Дубриничі, с.Т-Ремета, с. Т-Пасіка, с. Т-Бистра ,  субвенція з місцевого  бюджету на  реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській місцевості – будівництво  амбулаторій  загальної  практики сімейної медицини в с.Дубриничі, с.Т-Ремета, с. Т-Пасіка, с. Т-Бистра в сумі 24311959 грн., з якого інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Керецман.

Також розглянуто бюджетний  запит відділу освіти ,молоді та спорту районної державної адміністрації   про перерозподіл коштів  районного бюджету в сумі  34500 грн.  на поточний  ремонт  опалювальної системи Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст.

В обговоренні питань порядку денного долучались:   Крупчинський Б.Ю., Белей Г.С.,  Поприк В.І., Кравець В.В.,