Поіменне голосування від 27 червня 2019 року
27.06.2019
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
01.07.2019

У районній раді відбулась чергова сесія

27 червня 2019 року, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, провів чергову 34 сесію районної ради. У її роботі взяли участь заступник голови обласної ради, депутат обласної ради  Петро Грицик, депутат обласної ради Денис Ман, голова районної державної адміністрації Мар»яна Ладомиряк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники сільських громад, керівники правоохоронних органів. Перед початком роботи сесії голова ради привітав з днем народження депутатів, які відзначали його у міжсесійний період. Після затвердження порядку денного депутати приступили до розгляду запланованих питань. Першими заслухали інформації про стан доріг державної та комунальної власності на території Перечинського району,  про роботу управління соціального захисту населення Перечинської  районної державної адміністрації за 2018 рік, про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку. Розглядаючи наступні питання, обранці району заслухали  інформації  про хід виконання районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району  на 2017-2019 роки , про хід виконання районної  Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки  , про хід виконання районної  Програми розвитку та вдосконалення  нефрологічної служби  в районі на 2018-2022 роки  , про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки за 2018 рік, про хід виконання   Програми   сприяння діяльності Перечинського районного  товариства інвалідів на 2018-2022 роки .

Далі депутати ухвалили відповідні рішення щодо внесення змін  до діючих програм  в галузі охорони здоров»я, освіти та соціального захисту населення. В.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Гапак  інформувала по питанню «Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №526   “Про районний бюджет на 2019 рік”. За рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету кошти у сумі 1562.5 тис.грн. спрямовано на видатки соціально-економічного розвитку за головними розпорядниками коштів районного бюджету: на проведення поточних та капітальних робіт закладів району, фінансування окремих медичних, освітніх та соціальних Програм, співфінансування «Нової української школи», утримання доріг, придбання медикаментів, газових котлів, ремонту санітарних автомобілів, тощо. За рахунок додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів з резервного фонду обласного бюджету майже 1 млн. спрямовано на відновлення інфраструктурних об»єктів Перечинщини для усунення наслідків паводку в селі Порошково, Т.Пасіка  та Т. Поляна. До розподілу коштів від перевиконання за п»ять місяців районного бюджету було ще додатково включено 210.0 тис.грн. для забезпечення нагальних проблем.

Окрім того, на сесії підтримано проекти рішень про реформування Перечинської центральної районної лікарні; про затвердження середньозаготівельних цін на другорядні лісові матеріали у 2019 році, про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки. Своє бачення стосовно прийнятих рішень висловили депутати обласної ради Петро Грицик, Денис Ман.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Загалом сесія пройшла конструктивно. За всі рішення голосували одноголосно. На завершення головуючий сесію урочисто привітав всіх з прийдешнім державним святом Днем Конституції України та побажав злагоди, порозуміння й благополуччя.