Закарпатці отримають вільний доступ до правових консультацій «WikiLegalAid»
17.12.2018
Шановні працівники районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану!
18.12.2018

ТУРНІР НА КУБОК РАЙОННОЇ РАДИ

Спорт – запорука здоров’я, а значить – невід’ємна частина повноцінного життя і розвитку людини. Веселий і нескладний, прості правила якого може освоїти навіть дитина, але при цьому вимагає витримки, миттєвої реакції і віртуозної координації рухів – усе це настільний теніс. Ця гра розвиває увагу і навчає контролювати тіло, але попри все є гарним способом провести час із друзями.

Ось, і 16 грудня ц.р. на базі  Т-Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ст. в черговий раз проходив турнір з настільного тенісу на Кубок районної ради. Шанс показати себе під час турніру мали представники різних вікових категорій – від дітей до ветеранів.Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. Журі оцінювало успішні виступи в особистому змаганні.

І так, призове третє місце виборов Гапак Максим (с. Сімер). У  протистоянні за  Кубок  районної ради зустрілись Гуштан Юрій ( с.Т.Пасіка) та Гапак Юрій (с. Сімер).  Переможцем змагань  став  Гапак Юрій.

Вітаємо з перемогою та зичимо  подальших успіхів.