Шановні вірники римо-католицьких громад Перечинщини!
18.04.2019
Про внесення змін та доповнень до Програми  забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення  в Перечинському районі  на 2016- 2020 роки (із змінами від 14.07.2016 року, 15.09.2016 року,08.12.2016 року, 20.04.2017 року, 31.08.2017 року,18.10.2018 року)
23.04.2019

Спільний захід з питань  захисту споживачів .

З метою реалізації положень, задекларованих у Меморандумі про співробітництво між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області та  Перечинською  районною радою щодо проведення нарад,семінарів, засідань з обговорення проблемних питань у сфері захисту споживачів та шляхів їх вирішення, 18 квітня 2019 року у залі засідань  районної ради відбувся   спільний захід .

Головуючий,начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Анатолій Рижиков , зосередив увагу присутніх  щодо реалізації повноважень Держпродспоживслужби в Закарпатській області в частині здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, рекламу, про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, державного ринкового та метрологічного нагляду.  В нараді взяли участь  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Йосип Цвік, заступник голови районної  державної адміністрації Марина Чомоляк, працівники  відділів районної ради , керівники структурних підрозділів   районної державної адміністрації , сільські голови . Особливу увагу акцентовано на порушення вимог санітарного законодавства,  які найчастіше виявляються при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду в різних закладах та які можуть стати причиною харчових отруєнь. При обговоренні питань присутні мали змогу висловити ряд питань та пропозицій, а  начальником управління  надано вичерпні роз’яснення.