Шановні військовослужбовці, захисники України!
05.12.2019
Звіт голови районної ради за період діяльності з грудня 2018 року по теперішній час 2019 року.
12.12.2019

Щиро вітаю з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та всіх скликань.
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст. Кожен зокрема й усі разом ми, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несемо відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Щиро бажаю вcім міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, щоб плоди роботи на благо району були рясними, а результати – очевидними! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розквіту України, невпинному її руху до щасливого майбуття!

З повагою,

голова ради                                                                             Михайло Ласкін