П Р О Т О К О Л    засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
18.12.2019
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
18.12.2019
Показати всі

Шановні  жителі Перечинщини!

 

У ці дні Україною мандрує Святий Миколай, який здавна відомий своєю допомогою всім нужденним, своєю добротою і готовністю прийти на допомогу.

Від депутатського корпусу, виконавчого апарату та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – святом, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього!

Бажаємо примножувати і дарувати це тепло, берегти його від життєвого холоду і плекати в собі найбільші чесноти закладені в наші серця батьками.

Хочеться побажати терпіння, миру і спокою Вашим родинам, милосердя, завзяття, доброти. Будьте ласкаві і уважні один до одного, до близьких, рідних, друзів, адже саме просте благе діло – це і є маленьке диво.

Зі святом Вас!

 

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту