Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради проведено на Перечинщині
25.01.2018
Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги
26.01.2018
Показати всі

Шановні жителі Перечинщини!

 

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей .

Це наш спільний біль. Він щемить у серцях українців, ятрить рани нашої багатостраждальної землі, гіркими рядками повнить книгу буття Українського народу.

Зберігаючи пам’ять про Голокост, ми рішуче заявляємо про неприпустимість повторення подібних злочинів у майбутньому.

Україна, яка втратила десятки мільйонів своїх синів і дочок різних національностей, внаслідок злочинів тоталітаризму, нині протистоїть російській агресії, боронячи кордони демократичного світу.

Пам’ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть   та расизм.
Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.

З повагою

  голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту