Шановні працівники архівних установ!
Протокол засідання постійної комісії від 19.12.2017 року
26.12.2017

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

25 грудня святкування Різдва Христового вірян Римо-Католицької церкви!

У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне вселенське свято – Різдво Христове.

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину жителів Томашпільського району – віруючих-католиків з Різдвом Христовим та Новим роком.

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

З повагою

голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір