П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
24.12.2019
Рішення 27 сесії сільської ради від 24.12.2019 р. № 615
26.12.2019

Шановні віряни Римо-Католицької громади!

У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне вселенське свято – Різдво Христове.

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін