Відомості про кількість запитів на публічну інформацію з 01 липня по 30 вересня 2019 року
Шановні юристи!

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Низький уклін Вам,  за професіоналізм, витримку, терпіння та любов до обраної справи. Бажаю вам міцного здоров’я, творчої енергії,  успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності  та  людської поваги.

З повагою,

Голова ради                                                    Михайло Ласкін