Щомісячний дайджест системи безоплатної правової допомоги
13.02.2020
Про скликання  тридцять дев»ятої сесії районної ради УІІ  скликання
17.02.2020

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Від всієї душі бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я, витримки, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів, благополуччя вам та вашим родинам!