Результати поіменного голосування від 14.12.2017р.
ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Шановні судді та працівники суду району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону. Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро та любов від людської подяки.

Прийміть побажання добра, міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!

Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

З повагою

голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір