Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради УІІ скликання
Шановні працівники лісової галузі району!
15.09.2017

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,

По першому сигналу про небезпеку Ви негайно відправляєтесь туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим, врятувати життя людей.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що Ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я і якомога менше тривожних викликів.

Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою,

Голова ради                                       М.Ласкін                                               Голова державної адміністрації                   В.Олефір