Протокол поіменного голосування від 14.03.2019
14.03.2019
Протокол засідання постійної комісії з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв”язків

Шановні працівники житлово-комунального господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Ви щоденно забезпечуєте оселі теплом і водою, сприяєте повноцінному функціонуванню промислових підприємств і організацій міста та  району,  підтримуєте чистоту і порядок, надаєте людям необхідні послуги в сфері побуту.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!  І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою, голова ради                                                           Михайло Ласкін