Шановні працівники будівельної галузі!
09.08.2019
Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної   районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області
12.08.2019

Шановні працівники ветеринарної служби Перечинщини!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Днем працівників ветеринарної медицини.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.

Прийміть слова щирої вдячності за наполегливу та віддану працю. Нехай незмінними супутниками вашої справи будуть високий професіоналізм, уважність і терпіння. Міцного здоров’я, злагоди та добробуту вашим родинам.

З повагою,

Голова ради                                                    Михайло Ласкін