Про продовження терміну дії договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року, укладеного між районною радою та громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини”
04.06.2018
Про внесення змін до Районної програми з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки

Шановні працівники та ветерани легкої промисловості !

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості!

Легка промисловість – це сфера, яка має досвід підприємливих керівників, менеджерів, дизайнерів, модельєрів, технологів та висококваліфікованих робітників і працює на забезпечення споживачів продукцією.Завдяки вашій наполегливій творчій праці та професійній майстерності  задовольняються наші вимогливі смаки.

Ми поважаємо і цінуємо нелегку працю всіх трудових колективів і щиро бажаємо вам успіхів у освоєнні нових сучасних технологій, укладання вигідних угод.

Бажаю усім вам нових трудових здобутків, натхнення  у праці, радості, щастя та достатку у ваших родинах.

З повагою,

голова ради                                               Михайло Ласкін