Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 361 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської районної ради Закарпатської області»
29.10.2018
ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
05.11.2018
Показати всі

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Відзначення цього свята – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу невтомну працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Щиро вірю, що ваша доброта, працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай ніколи не вичерпується ваша віра у щедрість людської душі, а вас завжди супроводжує любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям.

 

 

З повагою,

Голова ради                                 Михайло Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту