Протокол поіменного голосування від 31.10.2019 року
31.10.2019
ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня працівника соціальної сфери.

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати тим, хто цього потребує. Саме через ваші чуйні серця щоденно проходять турботи, проблеми і болі людей, що потребують опіки і підтримки з боку держави. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, та щедрість душі приносять вам людську шану, перш за все тих, кому ви щодня допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте впевненості у завтрашньому дні.

Сердечно бажаємо вам успіхів у повсякденній праці та заслуженої вдячності людей! Здоров’я вам, щастя, миру та родинного затишку!

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін