ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ПОРЯДКУ СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ КОНСУЛЬТУЮТЬ ФАХІВЦІ ПЕРЕЧИНСЬКОГО БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
01.08.2017
ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
04.08.2017

Шановні працівники Перечинського відділення поліції

Сердечно вітаємо  Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашого краю, держави.

Із крупиць добра, сміливих вчинків, героїчних подвигів, ціною яких нерідко стає власне життя, працівники  поліції в умовах бурхливого сьогодення служать для  позитивних змін та створюють  авторитет та престиж.

Нехай Ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Щиро зичимо Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, миру, щастя, добра, злагоди  і натхнення у Вашій почесній  праці.

З повагою

голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір