Програма підтримки і розвитку місцевого самоврядування
01.12.2017
Розпорядження голови районної ради “Про скликання двадцять першої сесії районної ради”

Шановні працівники місцевого самоврядування

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.       Це свято нашої громади району , громади кожного села та міста, кожного їх мешканця.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі жителі району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою, голова районної ради                                      М.І. Ласкін