Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!
15.09.2017
З Днем фармацевтичного працівника!
15.09.2017

Шановні працівники лісової галузі району!

Щиро вітаємо Вас з Днем працівників лісу.

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для нашого району, як і в цілому для України, це-  безцінний дар, особливе багатство.

Для району діяльність   колективів працівників лісогосподарської галузі має особливе значення. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість території,  оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. Сподіваємось, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів у районі буде взірцем для всіх інших регіонів України  .

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякуючи Вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень .

З повагою,

Голова ради                                       М.Ласкін                                               Голова державної адміністрації                   В.Олефір