Привітали з днем працівника соціальної сфери
06.11.2019
Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо вирішення питання  створення в районі окремого підрозділу для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам вдома
11.11.2019

Шановні працівники культури та аматори  народного мистецтва району  !

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Багата талантами  і Перечинщина. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Я щиро вдячний усім, хто віддає все своє життя щирій пісні, запальному танку,прикладній творчості. Дякую за щоденну працю  працівникам будинку культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Миру, здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З повагою, голова ради                                            М.Ласкін